fbpx

Агентство нерухомості m2 tones  надає послуги клієнтам, які хочуть вигідно та швидко продати або купити нерухомість у Києві.
m2 tones – експертне агентство, включає роботу ріелтора, маркетолога, візуалізацію за допомогою фото і відео, аерозйомку, копірайтинг, юридичний супровід.
У нас є досвід продажу об’єктів нерухомості (з 2006 року), побудови мережі агентів, виробництва контенту для цієї сфери. Використовуємо різні канали залучення клієнтів або пошуку об’єктів для покупки.
Для прикладу на сайті представлені об’єкти, які були реалізовані з нашою допомогою або за нашою участю для агентів-партнерів (всі об’єкти 100% реальні, знаходяться в Києві чи області).
Завжди відкриті співпраці з новими клієнтами, готові зустрінемося з вами особисто і проконсультувати, включаючи виїзд на об’єкт, аналіз пропозицій на ринку (конкуренти, угоди з подібних об’єктів тощо), терміни в які ви отримаєте гроші від продажу або здійсните покупку, реальний план дій досі укладання угоди. (навіть, якщо в результаті ви не захочете скористатися нашими послугами).
Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом тел. (095) 855-08-85 / e-mail  / або замовити консультацію

kirill Lukovnikov